FİLM ROBOTU
Seçeneklerin hepsini seçmenize gerek yoktur.
Filmleri Getir Sıfırla
👀
10
VHD7
4K HD 92 Dakika Azalan Kapasite

Azalan Kapasite izle, Diminished Capacity izle, Cooper, beyin sarsıntısı sonrası hafıza kaybı olan Chicago'lu bir gazetecidir. Annesi, kendi solmakta olan hafızasıyla karşı karşıya olan Rollie Amca'yı bir bakım evine taşımak için yardım istiyor. Cooper'ın patronu ona birkaç gün sürmesini söyler, bu yüzden Cooper eve gider. Rollie hareket etmek istemiyor ve kurtuluşu 1908 Chicago Yavrusunun nadir bir beyzbol kartı olabilir. Belki Chicago'da Rollie'nin evde yardımla yaşaması için yeterince satabilirler. Cooper, yakın zamanda boşanmış lise aşkı Charlotte ve oğluyla bir araya gelir; Rollie'yi bir hatıra pazarına götürürler. Rollie kartı cebinde tutmakta ısrar ederken, birden fazla serseri yaşlı adamı hazinesinden çıkarmak istiyor. Mazlumlar günü taşıyabilir mi?

Havayolları … Hayes, azalan kapasite hakkında “Bunun JetBlue ve müşterilerimiz üzerinde çok önemli bir mali etkisi olacak” dedi.

AMC, Regal ve Cinemark gibi ABD'deki büyük sinema zincirleri temmuz ayında iş hayatına devam etmeyi hedefliyor ancak stüdyolar, azalan kapasite …

Yüksek navlun, 2022'de de başrolde olacakKıbrıs Haber | Kıbrıs CNN Haber | Kıbrıs Haberleri Yüksek navlun … Ancak azalan kapasite navlunu artırdı.

Havada azalan kapasite ve uzayan rota navlunu artıracak Rusya ile Türkiye arası hava kargoda hem ihracat hem de ithalat taşımalarının payı yüzde 2.

Alternatif kaynakları nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız tıklayınız.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  • Tek Part

Benzer Filmler

Filme Yorum Yaz
Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
    Daha önce Azalan Kapasite filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!