8461
FHD4.4
4K HD 103 Dakika Cehennem Melekleri 4

Cehennem Melekleri olarak adlandırılan bu özel birlik, her türlü silahı kullanma yeteneğiyle, dünyanın son savunma hattına dönüşmüştür. Bu son derece yetenekli savaşçılar, tüm dünyaya karşı bir koruma kalkanı oluşturuyor. Ancak ABD ve Rusya arasında patlak veren bir nükleer çatışma, onları daha önce hiç karşılaşmadıkları bir durumla yüz yüzeye getiriyor.

Barney Ross'un liderlik ettiği ve büyük bir deneyime sahip bu paralı askerler topluluğu, bu kritik duruma müdahale etmek için acil bir çağrı alır. Ancak bu ölçekteki ve karmaşıklıktaki bir görevi tamamlamak için mevcut ekiplerinin yeterli olmayacağını anlarlar. Durumun ciddiyeti ve tehlikesi, ekibin genişlemesi gerektiği sonucunu doğurur.

Bu nedenle, birlik yeni üyelerle genişletilir; ancak bu sadece basit bir sayı artışından ibaret değildir. Yeni üyeler, gruba yeni bir soluk getirirken, farklı tarzları ve taktikleri ile de ekipteki dinamikleri değiştirir. Savaş alanında eski yöntemler ve taktikler yerini yeniliklere bırakırken, grubun genel anlamı ve amacı da yenilenmiş olur. "Cehennem Melekleri", bu zorlu görevin üstesinden gelebilmek için hem sayılarını artırmış hem de taktiklerini yenilemiştir.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Yarının Savaşı

   Yarının SavaşıThe Tomorrow War

   Türkçe Altyazı HD 138 2021 Aksiyon Filmleri Yarının Savaşı
  • Görünmeyen Tehlike

   Görünmeyen TehlikeHollow Man

   Dublaj - Altyazı HD 112 2000 Aksiyon Filmleri Görünmeyen Tehlike
  • Tanrının Zırhı

   Tanrının Zırhı龍兄虎弟

   Dublaj - Altyazı HD 88 1986 Aksiyon Filmleri Tanrının Zırhı
  • Forest Warrior

   Forest WarriorForest Warrior

   Dublaj - Altyazı HD 93 1996 Aksiyon Filmleri Forest Warrior
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar

  • 0

   bu jason stadham olmasa izlenmez herhalde harika film