1161
FHD5.1
4K HD 91 Dakika Troller Hep Beraber

Troller Hep Beraber izle, Trolls Band Together izle, Poppy ve Branch şimdi resmen birlikte yaşayan evli bir çift. Her ne kadar başlangıçta sadece dost olsalar da, zamanla birbirlerine olan yakınlıkları arttı ve bu, hayatlarının sonuna kadar birlikte olacaklarına dair bir ant içmelerine yol açtı. Ancak bu, hikayenin sadece başlangıcı. Çünkü Poppy, Branch’in esrarengiz bir geçmişi olduğunu keşfeder. Branch, bir zamanlar dört erkek kardeşi ile birlikte popüler müzik grubu olan BroZone’un üyesiydi.

Ancak hayatları, Branch'in kardeşi Flloyd'un kötü pop çifti Velvet ve Veneer tarafından kaçırılmasıyla altüst oldu. Bunun üzerine Branch ve Poppy, diğer kardeşlerle yeniden bir araya gelip Flloyd'u kurtarmak için hızla harekete geçerler. Bu süreçte hem acıları, hem de aşkı daha derinden anladılar. Ancak bu hikayenin sonunun ne olacağını kimse bilmiyor. Ve belki de asıl önemli olan da bu, çünkü hayat, ancak bilinmeyenlere karşı cesaretle yol aldığımızda anlam kazanır.

Film hazırlanıyor, lütfen bekleyiniz...

  Benzer Filmler

  • Fuera de control

   Fuera de controlFuera de control

   Dublaj - Altyazı HD 11 2008 Animasyon Filmleri Fuera de control
  • Snowdrop

   SnowdropSnowdrop

   Dublaj - Altyazı HD 1 2022 Animasyon Filmleri Snowdrop
  • Het is een Jongen!

   Het is een Jongen!Het is een Jongen!

   Dublaj - Altyazı HD 30 2005 Animasyon Filmleri Het is een Jongen!
  • Arabalar 2

   Arabalar 2Cars 2

   Dublaj - Altyazı HD 106 2011 Animasyon Filmleri Arabalar 2
  Filme Yorum Yaz
  Filmin içeriği ile ilgili detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler]filmin sonunda başrol ölmüyor[/spoiler]
  Film Yorumları
  • Beğenilen Yorumlar
  • Son Yorumlar
   Daha önce Troller Hep Beraber filmine yorum yazılmamıştır, ilk yorumu siz yapın!